Звернення ГО 26.11.2018р

ЗВЕРНЕННЯ
Громадської організації «Спілки пенсіонерів Збройних Сил України Стрийського гарнізону» 26 листопада 2018 року м. Стрий


25 листопада 2018 року Російська Федерація грубо порушуючи Конвенцію ООН з морського права і Договір про спільне використання Азовського моря і Керченської протоки, вчинила акт відкритої агресії проти України, здійснивши напад на українські військові кораблі ВМС.
В 8.30, 25 листопада 2018 року, два малих броньованих артилерійських катери, “Бердянськ” і “Нікополь”, буксир “Яни Капу” українських ВМС, піддаються нападу російськими прикордонними кораблями типу “Соболь”, катером класу “Мангуст”, пошуковим корабель “Суздалець” та пошуково-розвідувальним кораблем “Дон”,який таранять буксир “Яни Капу” ВМФ України, пошкоджуючи його.

В 13.23 25 листопада 2018 року зафіксовано захід двох ударних вертольотів Збройних Сил РФ Ка-52 на бойовий курс із захватом на супроводження бортовими системами управління зброєю катерів Військово-Морських Сил ЗС України.

В 20.28 російські прикордонники продовжуючи агресивні дії щодо групи кораблів ВМС України, відкривають вогонь на ураження, по малому броньованому артилерійському кораблю “Нікополь” , поранено 3 моряків, два з яких в важкому стані.

Громадська організація «Спілка пенсіонерів Збройних Сил України Стрийського гарнізону»:

1. Засуджує
– агресивні дії Збройних Сил Російської федерації в акваторії Чорного і Азовських морів відносно групи кораблів ВМС України.
2. Підтримує
– рішення РНБО щодо запровадження правового режиму Воєнного стану на території України
3. Вимагає
– Рішучих дій від Президента України, як Верховного головнокомандувача щодо звільнення полонених моряків ВМС України, повернення кораблів ВМС та відновлення контрою над українською екваторією Чоного і Азовського моря
– терміново офіційно звернутися до США та Великої Британії як держав-гарантів України за Будапештським меморандумом для реалізації конкретних дій на захист українського суверенітету.
– Арешту і замороження всіх активів РФ на території України до тих пір поки не буде припинено окупація і відновлений контроль Україною над усією своєю територією.
4. Звертається
– До органів місцевого самоврядування Стрийщини невідкладно провести позачергові сесії міської та районної ради, на яких дати оцінку та рішуче засудити агресивні дії РФ щодо України
Голова ГО

«Спілки пенсіонерів Збройних Сил України Стрийського гарнізону»
полковник запасу Вега С.С.

Опубліковано у Засідання, Звернення. Додати до закладок постійне посилання.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *