Зустріч заступника секретаря РНБО полковника Кривонос С.Г. з громадськими ветеранськими організаціями силових структур Львівщини.

Кривонос С

Кривонос С

11 квітня 2019 року в 11.00 в місті Львові відбудеться зустріч заступника секретаря РНБО полковника Кривонос С.Г. з громадськими ветеранськими організаціями силових структур Львівщини.

Від ГО “Спілка пенсіонерів ЗСУ Стрийського гарнізону” на зустріч їдуть заступник голови організації підполковник запасу Сікора О.П., та нач. штабу організації майор запасу Ющик М.М.
На зустріч з заступником секретаря РНБО полковником Кривонос С.Г. від нашої Стрийської Спілки військових пенсіонерів підготовлено для вручення Звернення, текст якого викладаємо нижче :

Протягом багатьох років Стрийський військовий гарнізон був одним із найчисельніших в Прикарпатському військовому окрузі, а згодом і в Збройних Силах незалежної України.

В місті Стрию дислокувались :
– Полк важких стратегічних бомбардувальників;
– Винищувальний полк 28 корпусу ППО
– Зенітно-ракетна бригада
– Радіотехнічна бригада
– Зенітно-ракетний полк
– 151 Ракетний полк БРСРД
– Ракетно –технічна база 12 Головного управління МО СРСР ( крилаті ракети з ядерними боєголовками)
– Центральна автомобільна база МОУ
– Окремий радіотехнічний батальйон
– Управління начальника робіт (УНР) будівельного управління ПрикВО
– Будівельний батальйон
– Окремий інженерно-будівельний батальйон
– 344 військовий завод бетонних конструкцій
З 2004 року в Стрийський гарнізон передислоковано з міста Теребовля, Тернопільська область, 223 зенітний ракетний полк, який дислокується в місті по сьогоднішній день.
В зв’язку із скороченням Збройних Сил України в період з 1996 по 2006 роки та розформуванню військових частин в Стрийському гарнізоні, залишено більше 5-ти майнових комплексів військових містечок з казарменим фондом, автопарками, сховищами, будівлі і споруди 344 військового заводу бетонних конструкцій.
Загальна площа майнових комплексів військових містечок з будівлями та спорудами складає понад 80 га.

На сьогоднішній день в залишених військових містечках, будівлі та споруди приходять в непридатний стан( обсипається цегла, поломані дахи, розбиті вікна і двері, в автопарках, на стройових плацах та спортивних майданчиках виросли кущі та берези понад 3 м заввишки).
Головне квартирно-експлуатаційне управління Збройних Сил України на сьогоднішній день утриманням, проведенням поточного ремонту казарм, будівель та споруді, підтриманням в належному стані територій залишених військових містечок не займається.

Аналогічний стан з залишеними майновими комплексами військових містечок є в Самбірському, Дрогобицькому гарнізонах, в містах Львівської області: Жовква, Рава-Руська, Старий Самбір, село Воля-Висоцька та інших.
Виражаємо впевненість, що аналогічна ситуація у всіх областях і містах України, де дислокувались військові частини, які за роки незалежності скоротили і розформували

В той же час, в Стрийсьому гарнізоні, як і в інших військових гарнізонах Західного оперативного командування на обліку щодо отримання житла перебувають сотні і тисячі військовослужбовців та пенсіонерів ЗСУ.
Так, станом на 01 січня 2019 року, тільки в Стрийському гірнізону понад 150 військовослужбовців ЗСУ та військових пенсіонерів перебувають в черзі на отримання житла.
В зв’язку з вище викладеним, Громадська організація «Спілка пенсіонерів ЗСУ Стрийського гарнізону», звертається до Вас з проханням :
1. Підготовити вище викладене питання на розгляд РНБО і прийняти відповідальне державницьке рішення щодо залишених військових містечок, яке більше двох десятків років не можуть прийняти екс- та діючий Президент України, Премєр-міністри України та ВСІ, без виключення Міністри Оборони України.
2. Зобов’язати Кабінет Міністрів України підготувати відповідні рішення, щодо майнових комплексів залишених військових містечок.
3. Визначити, які військові містечка в подальшому можуть бути ЩЕ використані для дислокації нових формуємих військових частин, а які ні, хоча відновити їх буде затратніше, ніж побудувати нові з нуля.
4. Поки ще можна ЩОСЬ продати, передати на баланс органів місцевого самоврядування, або виставити на продажу через Фонд державного майна України.
5. На виручені кошти від продажі майнових комплексів, або на кошти від органів місцевого самоврядування за передане майно, побудувати житло для військовослужбовців ЗСУ та військових пенсіонерів, закупити необхідне військове майно, яке так необхідне для ЗСУ.

Як що Ви, з паном Турчиновим – секретарем РНБО, піднімете це питання (а залишених військових містечок тисячі і тисячі по всій Україні), і поставите його в порядок денний засідання РНБО, Ви ввійдете в історію ЗСУ, та України, як відповідальний військовий державний діяч, який дбає про армію і військовослужбовців – захисників Батьківщини.

З повагою, Голова ГО «Спілка пенсіонерів ЗСУ Стрийського гарнізону» полковник запасу Вега С.С.


На зустріч представник РНБО не прибув. Наше звернення направлено поштою.

Опубліковано у Збори, Звернення | Теґи: . | Додати в закладки: постійне посилання на публікацію.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *