Зустріч Львівських ветеранських ГО з Д. Розумковим

Зустріч Львівських ветеранських громадських організацій силових структур із головою партії “Слуга народу” Д. Розумковим відбулась 01 серпня 2019 року в м. Трускавці.

Дорогі наші пенсіонери і ветерани ОВС Львівщини !!!

Сьогодні 01.08.2019 року як і було заплановано президією Львівської обласної ветеранської організацій ГО « Асоціація ветеранів МВС України» і на численні прохання обласних ветеранських організацій та об’єднань України особливо Полтавчан ми у складі голови Шияна Степан Степановича, заступника ЛОВО ГО Асоціації Львівщини Ваврина Михайла Васильовича, відповідального секретаря Шерешкова Олександра Миколайовича, Голови Координаційної ради силових структур Львівщини Дударя Євгена Анатолійовича здійснили виїзд у м. Трускавець для зустрічі з головою політичної партії «Слуга народу» Разумковим Дмитром Олександровичем або з його помічниками чи заступниками.

Ми у зазначеному складі прибули до санаторію «Rixos» о 10.00 год. де проводиться тренінг новообраних народних депутатів від політичної партії «Слуга народу». Зареєструвавшись на перепускному пункті до санаторію і повідомивши про мету і наміри нашого прибуття, наступив час очікування…….. . Приблизно через годину до нас підійшла помічниця Голови п.п. «Слуга народу» і запропонувала залишити або передати звернення через неї, тому, що Голова партії не зможе нас прийняти. Переконавшись, що ми маємо намір особисто мати розмову з головою партії «Слуга народу» то через деякий час поступила команда нас пропустити, супроводити у фойє санаторію «Rixos» де нас зустрів п. Разумков Дмитро Олександрович.

Питання за п’ятнадцять хвилин всі не вирішиш, але нам вдалося багато. Домовилися про створення спільного комітету по ветеранах і вирішенню соціальних проблем пенсіонерів в погонах, почули розуміння з їх сторони нашої проблеми, нагадали про правонаступництво поліції.

А далі мої хороші і дорогі пенсіонери та ветерани дивіться самі. Що могли то зробили.

Президія Львівської обласної ветеранської організації ГО «Асоціація ветеранів МВС України»

Опубліковано у Звіт, Звернення, Зустрічі | Теґи: . | Додати в закладки: постійне посилання на публікацію.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *