Зустріч голови Стрийської РДА

16 квітня 2021 відбулася робоча зустріч голови Стрийської райдержадміністрації Богдана Янка з командиром зенітно-ракетного дивізіону, підполковником Сергієм Нарожиленком, заступником командира в/ч А2847, підполковником Валентином Мащенком та начальником волонтерського штабу Стрийщини, головою ГО «Спілка ветеранів ЗСУ Стрийського гарнізону», полковником запасу Степаном Вегою.

Військові звернулися до очільника Стрийського району з проханням посприяти у наданні допомоги в/ч А2847, яка дислокується у Стрию, щодо покращення соціально-побутових умов особового складу під час виконання військових завдань за призначенням у зоні ООС на сході України.

Голова райдержадміністрації Богдан Янко зауважив, що поки на сході будуть воювати наші сини, ми зобов’язані їх підтримувати і допомагати, чим зможемо. «Будемо знаходити можливі шляхи надання допомоги в межах своїх можливостей, оскільки підтримка військових частин є пріоритетом і допомога буде надаватися спільними зусиллями, як районної влади, так і органів місцевого самоврядування» – зазначив голова Богдан Янко.

Сторони домовилися про зустріч на території військової частини з метою ознайомлення голови райдержадміністрації з умовами життя та побутом особового складу строкової служби.

Джерело

Опубліковано у Засідання, Зустрічі. Додати до закладок постійне посилання.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *