Зустріч голови РДА з керівництвом Спілки пенсіонерів ЗСУ

Сьогодні, 22 лютого 2018, відбулася зустріч голови Стрийської райдержадміністрації Василя Зубрицького з головою та членами правління Спілки пенсіонерів ЗСУ Стрийського гарнізону. Зустріч зумовлена незадоволенням військових пенсіонерів щодо рішення Кабінету Міністрів з приводу перерахунку їм пенсій.

Голова Спілки Степан Вега зазначив, що Спілка пенсіонерів ЗСУ Стрийського гарнізону налічує 1,5 тис. військових пенсіонерів, які є мешканцями Стрийського, Миколаївського, Сколівського та Жидачівського районів. Це громадяни, які першими прийняли присягу на вірність Україні, брали участь у процесах державотворення у 90-х роках, були учасниками Майдану та Революції Гідності.

Сьогодні, на старості літ вони потребують належного пенсійного забезпечення. Військові пенсіонери звернулися до голови райдержадміністрації з проханням підтримати їх та донести їхні пропозиції щодо належного пенсійного забезпечення до керівництва області та держави. У іншому випадку вони будуть змушені приймати радикальні міри, щоб захищати свої права.

«Якщо нічого у цьому напрямку не зміниться, це призведе до соціальної напруги в суспільстві та до втрати мотивації для вступу юнаків на військову службу», – зазначив голова Спілки пенсіонерів ЗСУ Стрийського гарнізону Степан Вега.

Уважно вислухавши пропозиції військових пенсіонерів, голова Стрийської РДА Василь Зубрицький зазначив, що питання вирішення проблем належного пенсійного забезпечення військовослужбовців є важливим і сьогодні опрацьовується на державному рівні. Районна влада, як і обласна, підтримує військовиків у їхніх вимогах, бо люди, які віддали служінню державі понад 25 років, мають отримати належне пенсійне забезпечення у відповідності із законодавством.

Керівник району поінформував учасників зустрічі, що резолюцію мітингу пенсіонерів Стрийського гарнізону від 6 лютого 2018 року розглянули на президії Стрийської районної ради, де було схвалене Звернення районної ради до керівництва держави щодо перерахунку пенсій військовослужбовців.

Василь Зубрицький порекомендував учасникам зустрічі доопрацювати свої попередні вимоги та подати на розгляд сесії Стрийської районної ради, яка відбудеться 22 березня.

Опубліковано у Зустрічі | Теґи: , . | Додати в закладки: постійне посилання на публікацію.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *