Зустріч членів Правління Організації з депутатом ВР України А.Б.Котом

01 лютого 2018 року в малому залі Народного дому м. Стрия відбулась зустріч членів Правління ГО «Спілка пенсіонерів ЗСУ Стрийського гарнізону» із депутатом Верховної Ради України від Стрийського виборчого округу № 126 Андрієм Богдановичем Котом.

В ході зустрічі з Андрієм Богдановичем Котом члени Правління ГО «Спілка пенсіонерів ЗСУ Стрийського гарнізону» обговорили питання щодо перерахунку пенсій військовим пенсіонерам, вручили народному депутату Звернення від Організації.

Депутат ВР України Андрій Кіт проінформував членів Правління про проблеми що виникли в ході перерахунку пенсій військовим пенсіонерам, сказав що володіє інформацією про підготовку нового законопроекту та завірив всіх членів Правління що буде робити все від нього залежне, щоб Постанова КМУ 704 була введена в дію чим скоріше.
Крім цього, Андрій Богданович завірив членів Правління Організації, що всі вимоги викладені у Звернені будуть прийняті до невідкладного виконання.

На звернення члена Правління Організації майора запасу Ющик М.М. щодо надання підтримки у роботі ГО «Спілка пенсіонерів ЗСУ Стрийського гарнізону», народний депутат України А.Б. КІТ пообіцяв надати допомогу Організації в забезпечені оргтехнікою.

Опубліковано у Збори | Теґи: , . | Додати в закладки: постійне посилання на публікацію.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *