Загальні збори пенсіонерів 3.03.2019 (звіт)

03 березня 2019 року в Народному домі м. Стрия відбулись Загальні збори Громадської організації «Спілка пенсіонерів ЗСУ Стрийського гарнізону».

В Загальних зборах прийняло участь 87 членів організації, військових пенсіонерів ЗСУ. На Загальних зборах заслухано звіт Голови – полковника запасу Вега С.С. про проведено роботу за 2018 рік, звіт скарбника організації -старшого прапорщика Папіж Л.В. про використання членських внесків.

На зборах заслухано інформацію представника Стрийського військового комісаріату – майора Трембач І.Л. про соціальне забезпечення санаторно-курортним лікуванням військових пенсіонерів, про Статус ветерана ЗСУ.

В ході обговорення питань порядку денного, Загальні збори затвердили Програму соціальної підтримки військових пенсіонерів ЗСУ Стрийського гарнізону на 2019 рік та прийняли рішення про створення спеціального Фонду соціальної підтримки одиноких пенсіонерів ЗСУ Стрийського гарнізону.

Головою спеціального Фонду обрано майора запасу Куранова.

В Стрийському відділені Приватбанку відкрито поточний рахунок для перерахування коштів у спеціальний Фонд соціальної підтримки одиноких пенсіонерів ЗСУ Стрийського гарнізону.

Офіційний спеціальний поточний рахунок для надання благодійної допомоги військовим пенсіонерам
Отримувач: СПІЛКА ПЕНСІОНЕРІВ ЗБРОЙНИХ СИЛ УКРАЇНИ СТРИЙСЬКОГО ГАРНІЗОНУ
Рахунок: 2600 4053 7566 14
ЄДРПОУ 41939177
МФО 325321
ПАТ КБ”ПРИВАТБАНК” (м. Стрий, вул. Шевченка 66)

Призначення платежу: благодійна допомога для надання допомоги військовим пенсіонерам від………………………….

Опубліковано у Збори. Додати до закладок постійне посилання.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *