Юридична допомога пенсіонерам

Шановний п. Олександре!

Нещодавно на сайті Вашої організації прочитав Ваше звернення до військових пенсіонерів щодо можливості захистити свої пенсійні права в адміністративних судах. Як практикуючій у цій сфері адвокат, цілком підтримую такий підхід. Адже колись наш великий співвітчизник сказав: «Борітеся –  поборете, Вам Бог помагає!».

Погоджуюся з Вами, що у подібних справах потрібна кваліфікована юридична допомога. Я готовий надати таку допомогу.

Коротко про себе. Я також є пенсіонером органів прокуратури. Останні 20 років займаюсь індивідуальною адвокатською практикою. (Біографічна довідка додається).

Я надаю військовим пенсіонерам і пенсіонерам силових відомств юридичну допомогу у таких напрямках:

1.Витребування у відповідних підрозділах МО, МВС, СБУ та ін. нових Довідок для перерахунку пенсій з урахуванням додаткових видів грошового забезпечення (надбавок, доплат, підвищень) та премії станом на 05.03.2019 р., у тому числі в судовому порядку.

2.Збільшення у судовому провадженні розміру пенсії на підставі нової Довідки з урахуванням додаткових видів грошового забезпечення.

3.Зобов’язання органів Пенсійного фонду України перерахувати та сплатити пенсію пенсіонерам, які мають вислугу від 27 років і більше, в розмірі 90% грошового забезпечення замість  70%, починаючи з 01.01.2018 р.

4.Повернення у повному обсязі підвищеної пенсії, з якої у 2018 р. виплачували лише 50%, а у 2019 р. лише 75% від суми підвищення.

5.Скасування у судовому порядку обмеження пенсії у розмірі10 прожиткових мінімумів, установлених для осіб, які втратили працездатність.

6.Зобов’язання військової частини здійснити виплату одноразової грошової допомоги при звільненні в розмірі 50% місячного грошового забезпечення за кожний повний календарний рік служби з урахуванням щомісячної додаткової грошової винагороди. (Для військових пенсіонерів, звільнених з 2013 р. по 2018 р.).

  1. Зобов’язання військової частини нарахувати та виплатити індексацію грошового забезпечення за період з 01.01.2016 р. (Для військових пенсіонерів та пенсіонерів правоохоронних органів, звільнених після 01.01.2017 р.)
  2. Зобов’язання військової частини нарахувати та виплатити грошову компенсацію за невикористані календарні дні додаткової відпустки учасникам АТО (ОСС), виходячи з грошового забезпечення станом на день звільненні з військової служби.
  3. Зобов’язання військової частини провести розрахунок за неотримане речове майно станом на день звільнення та виплату компенсації за неотримане речове майно, що належало до виплати станом на день звільненні. (Для військових пенсіонерів та пенсіонерів правоохоронних органів, звільнених після 16.03.2016 р.)

10.Стягнення з військової частини штрафу у розмірі середнього заробітку за несвоєчасний розрахунок та виплату грошових коштів (п. п. 6,7,8,9).

Стосовно обсягу моєї роботи.

В рамках укладеного з Клієнтом Договору я пропоную такі види послуг:

-Надання безкоштовних юридичних консультацій з питань пенсійного законодавства та судової практики;

-Підготовка відповідного пакету документів;

-Підготовка проекту позовної заяви;

-Юридичний супровід судових процедур;

-Юридичний супровід процесу виконання рішень суду аж до фактичного отримання Клієнтом грошових коштів.

Надання мною послуг здійснюється дистанційно. Участь Клієнтів у здійсненні судових процедур законодавством не передбачена.

У зв’язку з викладеним, прошу Вас, шановний п. Олександре, проінформувати членів Вашої Спілки про можливість нашої плідної співпраці у відновленні справедливості в їхньому пенсійному забезпеченні.

Додаю деякі документи щодо мого статусу.

З повагою та побажаннями успіхів,                                                       В.М.Кутовий,

Пенсіонер органів прокуратури, ексзаступник прокурора Дніпропетровської обл., адвокат.

Адреса: м. Київ, вул. Машинобудівна, 41/639 тел.(Вайбер) 050 487 97 73, (067) 763-69 40, E-mail: proyure@gmail.com

 

Опубліковано у Закони, Оголошення. Додати до закладок постійне посилання.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.