Відбулось засідання Правління

18 травня 2018 року відбулось засідання Правління ГО «Спілка пенсіонерів ЗСУ Стрийського гарнізону»

Порядок денний :
1. Про реєстрацію Нової редакції Статуту
2. Про затвердження логотипу Організації
3. Про затвердження Графіку чергування членів Правління
4. Про Меморандум співпраці Організації з військовою частиною А 2847
5. Про редакційну комісію щодо підготовки історичного нарису – «Історія Стрийського військового гарнізону»
6. Про підсумки участі членів Правління в 10-й Всеукраїнській протестній акції пенсіонерів силових структур в м. Львові.

З усіх питань порядку денного прийнято відповідні рішення.

В ході обговорення підсумків участі членів Правління в 10-й Всеукраїнській протестній акції пенсіонерів силових структур в м. Львові прийнято рішення:

1. За низьку організаційну та роз’яснювальну роботу серед пенсіонерів ЗСУ військових гарнізонів Львівської області висловити недовіру членам Львівського обласного координаційного штабу (ради) ветеранських організацій;

2. Вимагаємо в термін до 30 травня 2018 року створити сайт та сторінку в Фейсбуці «Львіський обласний координаційний штаб пенсіонерів ЗСУ та інших силових структур» для обговорення проблем пенсіонерів силових структур Львівщини.

3. Голові Координаційного штабу (ради) до 25 травня 2018 року надати ГО «Спілка пенсіонерів ЗСУ Стрийського гарнізону» повну інформацію про кількісний та персональний склад Львівської Координаційної ради,(військове звання, прізвище, ім’я та по батькові, кого представляє в Координаційній раді, посада)

4. Рекомендувати членам Львівської Координаційної ради невідкладно приступити до консультацій з пенсіонерами ЗСУ гарнізонів: Львів, Жовква, Яворів, Самбір, Дрогобич, Броди, Калинів, Камятка-Буська щодо створення Львівської обласної Громадської організації «Спілка пенсіонерів Збройних Сил Львівщини»

5. Голові Організації Вега С.С. проінформувати голову Львівської Координаційної Ради Дудар Є про прийнятті рішення Правління ГО «Спілка пенсіонерів ЗСУ Стрийського гарнізону»

6. Доручити членам Правління Організації Вега, Куликов, Сікора, Ющик про початок консультацій з пенсіонерами військових гарнізонів Дрогобича, Самбора, Яворова, Жовква, Броди, Камянка-Буська щодо створення на базі юридичної Громадської організації «Спілка пенсіонерів ЗСУ Стрийського гарнізону» – Львівської обласної громадської організації пенсіонерів Збройних Сил України з реєстрацію в місті Стрию.

7. За ігнорування та невиконання рішення Правління Організації від 11 травня 2018 року оголосити попередження члену Правління Пенкіну С.В.

Голова
ГО “Спілка пенсіонерів ЗСУ Стрийського гарнізону”

полковник запасу С.Вега

Опубліковано у Засідання. Додати до закладок постійне посилання.

1 коментар до Відбулось засідання Правління

 1. Олександр Сікора коментує:

  25.05.2018 р. я був присутнім на черговому засіданні правління, на якому нас ознайомили з відповіддю на наше звернення http://www.military-pensioner.info/vidbulos-zasidannya-pra…/ до Львівського обласного координаційного штабу (ради) ветеранських організацій. Нам вказали на недоліки в роботи і зараз вимагають копії статутних документів, реєстрацію, склад правління, звіти про акції, наші запити до посадових осіб і їх відповіді.

  Я тільки за співпрацю між громадськими організаціями і за обмін інформацією.

  Як заступник голови я звернув увагу членів правління на те, що відповідь ми отримали не на фірмовому бланку організації, яка називає себе Громадська Спілка «КООРДИНАЦІЙНА РАДА ВЕТЕРАНСЬКИХ ГРОМАДСЬКИХ ОБ’ЄДНАНЬ УКРАЇНИ МІСТА ЛЬВІВ»

  Громадська спілка може бути тільки юридичною особою, тому я перевірив інформацію на сайті юстиції. https://usr.minjust.gov.ua/ Організація з такою назвою не існує.

  Я запропонував надіслати запит в дану організацію з проханням повідомити свій ідентифікаційний код юридичної особи. Тоді можна побачити, хто підписант в організації, напрямки її роботи (КВЕД) і після цього надати документи, які цікавлять цю організацію. До речі, всі ці документи знаходяться у відкритому доступі і опубліковані на нашому сайті http://www.military-pensioner.info

  Я притримуюся такої думки, що наша організація повинна бути ініціаторами створення спілки громадських організацій пенсіонерів МО України.

  Підполковник запасу Сікора О П.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.