Відбулось засідання Правління

18 травня 2018 року відбулось засідання Правління ГО «Спілка пенсіонерів ЗСУ Стрийського гарнізону»

Порядок денний :
1. Про реєстрацію Нової редакції Статуту
2. Про затвердження логотипу Організації
3. Про затвердження Графіку чергування членів Правління
4. Про Меморандум співпраці Організації з військовою частиною А 2847
5. Про редакційну комісію щодо підготовки історичного нарису – «Історія Стрийського військового гарнізону»
6. Про підсумки участі членів Правління в 10-й Всеукраїнській протестній акції пенсіонерів силових структур в м. Львові.

З усіх питань порядку денного прийнято відповідні рішення.

В ході обговорення підсумків участі членів Правління в 10-й Всеукраїнській протестній акції пенсіонерів силових структур в м. Львові прийнято рішення:

1. За низьку організаційну та роз’яснювальну роботу серед пенсіонерів ЗСУ військових гарнізонів Львівської області висловити недовіру членам Львівського обласного координаційного штабу (ради) ветеранських організацій;

2. Вимагаємо в термін до 30 травня 2018 року створити сайт та сторінку в Фейсбуці «Львіський обласний координаційний штаб пенсіонерів ЗСУ та інших силових структур» для обговорення проблем пенсіонерів силових структур Львівщини.

3. Голові Координаційного штабу (ради) до 25 травня 2018 року надати ГО «Спілка пенсіонерів ЗСУ Стрийського гарнізону» повну інформацію про кількісний та персональний склад Львівської Координаційної ради,(військове звання, прізвище, ім’я та по батькові, кого представляє в Координаційній раді, посада)

4. Рекомендувати членам Львівської Координаційної ради невідкладно приступити до консультацій з пенсіонерами ЗСУ гарнізонів: Львів, Жовква, Яворів, Самбір, Дрогобич, Броди, Калинів, Камятка-Буська щодо створення Львівської обласної Громадської організації «Спілка пенсіонерів Збройних Сил Львівщини»

5. Голові Організації Вега С.С. проінформувати голову Львівської Координаційної Ради Дудар Є про прийнятті рішення Правління ГО «Спілка пенсіонерів ЗСУ Стрийського гарнізону»

6. Доручити членам Правління Організації Вега, Куликов, Сікора, Ющик про початок консультацій з пенсіонерами військових гарнізонів Дрогобича, Самбора, Яворова, Жовква, Броди, Камянка-Буська щодо створення на базі юридичної Громадської організації «Спілка пенсіонерів ЗСУ Стрийського гарнізону» – Львівської обласної громадської організації пенсіонерів Збройних Сил України з реєстрацію в місті Стрию.

7. За ігнорування та невиконання рішення Правління Організації від 11 травня 2018 року оголосити попередження члену Правління Пенкіну С.В.

Голова
ГО “Спілка пенсіонерів ЗСУ Стрийського гарнізону”

полковник запасу С.Вега

Опубліковано у Засідання. Додати до закладок постійне посилання.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *