ЩЕ РАЗ ЩОДО ПЕРЕРАХУНКУ ПЕНСІЙ ПЕНСІОНЕРАМ СИЛОВИХ СТУКТУР

Сьогодні в усіх засобах електронної інформації, по телебаченню анонсується, що Володимир Гройсман на засіданні КМ України 21 лютого 2018 року заявив:
«…Кабінет міністрів ухвалив рішення про підвищення пенсій військовослужбовцям з 1 січня 2018 року в середньому на 1,5 тисячі гривень».
Відповідно до цього повинна бути офіційно оприлюднена Постанова Кабінету Міністрів України на підставі статей яких документів(Законів України, Постанов КМУ) підвищено пенсії пенсіонерам силових відомств.

Діючий Закон України «Про пенсійне забезпечення осіб, звільнених з військової служби, та деяких інших осіб» говорить :

Преамбула :
– Усі призначені за цим Законом пенсії підлягають перерахунку у зв’язку з підвищенням грошового забезпечення відповідних категорій військовослужбовців, осіб, які мають право на пенсію за цим Законом, на умовах, у порядку та розмірах, передбачених Кабінетом Міністрів України.

Стаття 43. Заробіток(грошове забезпечення) для обчислення пенсій
Пенсії особам офіцерського складу, прапорщикам і мічманам, військовослужбовцям надстрокової служби та військової служби за контрактом, особам, які мають право на пенсію за цим Законом, та членам їх сімей обчислюються з розміру грошового забезпечення, враховуючи відповідні оклади за посадою, військовим (спеціальним) званням, процентну надбавку за вислугу років, щомісячні додаткові види грошового забезпечення (надбавки, доплати, підвищення) та премії в розмірах, установлених законодавством, з якого було сплачено єдиний внесок на загальнообов’язкове державне соціальне страхування, а до 1 січня 2011 року – страхові внески на загальнообов’язкове державне пенсійне страхування, у порядку, встановленому Кабінетом Міністрів України.

Стаття 63. Перерахунок раніше призначених пенсій
Перерахунок раніше призначених пенсій військовослужбовцям, особам, які мають право на пенсію за цим Законом та членам їх сімей у зв’язку із введенням в дію цього Закону провадиться за документами, що є у пенсійній справі, а також додатковими документами, поданими пенсіонерами на час перерахунку.
Усі призначені за цим Законом пенсії підлягають перерахунку у зв’язку з підвищенням грошового забезпечення відповідних категорій військовослужбовців, осіб, які мають право на пенсію за цим Законом, на умовах, у порядку та розмірах, передбачених Кабінетом Міністрів України.

Виходячи з вище викладених статей Закону України «Про пенсійне забезпечення осіб, звільнених з військової служби, та деяких інших осіб» Кабінет Міністрів повинен чітко вказати на підставі чого відбудеться «…підвищення пенсій в середньому 1,5 тисяч гривень» :
– ЩО ВІДБУЛОСЬ ЗБІЛЬШЕННЯ ПОСАДОВИХ ОКЛАДІВ
– ЧИ ЗБІЛЬШИЛОСЬ ГРОШОВЕ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ЗА ВІЙСЬКОВЕ ЗВАННЯ
– ЧИ ЗБІЛЬШЕННЯ ПЕНСІЙ ВІДБУЛОСЬ ЗА РАХУНОК ЩОМІСЯЧНИХ НАДБАВОК(ПРЕМІЙ, ДОПЛАТ І Т.Д.)
– ЯК РОЗУМІТИ ПІДВИЩЕННЯ ПЕНСІЙ В СЕРЕДНЬОМУ НА 1.5 ТИС. ГРН. НА ПІДСТАВІ ЯКИХ РОЗРАХУНКІВ

Потрібно чекати Постанову КМ України і після цього давати оцінку цьому рішенню.

Анонсоване 21 лютого 2018 року КМ України підвищення пенсій це не перерахунок пенсій по 704 постанові, це фейковий крок для того щоб :

1. Збити хвилю масових акцій пенсіонерів силових структур, які проходять по всій Україні з грудня 2017 року
2. Зупинити масове подання в суди позовних скарг, звернень пенсіонерів щодо перерахунку пенсій
3. Розколоти масовий рух і акції пенсіонерів по всій Україні по захисту своїх Конституційних прав на гідне пенсійне забезпечення
4. Зекономити на пенсіонерах силових структур кошти державного бюджету і Пенсійного фонду
5. Показати, що пан Гройсман В.Б. виконав свою обіцянку про підвищення пенсій військовим і відставку з посади Премєр-міністра можна відкласти.

ШАНОВНІ ПЕНСІОНЕРИ ЗБРОЙНИХ СИЛ УКРАЇНИ СТРИЙСЬКОГО ГАРНІЗОНУ !!!

Розслаблятися не варто, як і не варто іти на поводу пихатих і наглих членів Уряду. Тільки введення в дію Постанови № 704 від 30.12.2017 гарантує нам реальне збільшення пенсійного забезпечення.
Сьогодні за рік до президентських і парламентських виборів, ми із своїми вимогами і акціями їм усім як кістка в горлі.
Анонсоване підвищення наших пенсій на 1.5 тис. грн. – подачка з шоколадного стола, щоб ми всі замовчали.
Зараз настав час істини, або ми боремося до кінця або як «диванна сотня» чекаємо добавки сидячи перед телевізорами і комп’ютерами.

Опубліковано у Різне | Теґи: . | Додати в закладки: постійне посилання на публікацію.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *