Шановні колеги, однополчани, друзі по службі, бойові побратими !

Розумію Вашу песимістичну налаштованість і розчарування щодо подальших мирних протестних акцій та подальшої боротьби з владою за перерахунок наших пенсій.

Кабінет міністрів не здається, Гройсман та Рева дальше замилюють нам мізги ведучи «гібридну брехливу інформаційну» пропаганду про збільшення пенсій силовикам в середньому на 1500 грн. в 2018 році.

Але наші масові, організовані виступи протягом лютого 2018 року заставили їх задуматись і прийняти незрозумілу Постанову 103 від 21 лютого 2018 року. Це не успіх, а перший твердий пів крок, який підтверджує, що ми рухаємось в правильному напрямку.
Все в наших з Вами руках, чи лежимо на диванах і будемо чекати, чи пліч о пліч, всі разом станемо на захист своїх Конституційних прав.

Зневіра в можливість добитись перерахунку, це та сама паніка під час наступу противника в бою на твій окоп, на твої позиції.

За свою довголітню службу Ви всі не раз дивились смерті в очі, не раз приймали правильні рішення в надзвичайно складних і безвихідних ситуаціях. Ви не гнулись, під вищестояще командування коли правда була на вашому боці, ви не принизили свою офіцерську честь і гідність коли боролись з «дурістю горе командирів і старших начальників».

Не дамо і зараз НАГНУТИ СЕБЕ і принизити свою честь і гідність перед Гройсманами та Ревами.

Вони бояться нас, вони бояться наших протестних акцій, нашого об’єднаного руху, вони бояться нашої організованості і рішучості, в кінців вони повинні нас поважати, бо ми захисники Батьківщини.
Саме в єдності, рішучості і організованості, готовності боротись до перемоги наша сила.

Адже мова іде не про ті 1500 гривень, які пан Гройман і Рева готові в «осучасненій песіїї» нам доплатити, при цьому не із своєї власної багато міліонної кишені і своїх статків, а мова іде про те, що якщо вони так поступають з військовими, які все своє життя віддали армії, служінню та захисту держави із зброєю в руках, то завтра вони «осучаснять», чи уже «осучаснили» такою пенсією наших батьків, родичів, всіх пенсіонерів України.

Ми військові пенсіонери, повинні зупинити їх, показати їм, що правда на нашому боці. Ми не позволимо так поступати з захисниками держави, ми не позволимо їм нехтувати національною безпекою і державною незалежністю України.
Ми повинні зупинити їхні дискримінаційні, дискредитаційні і демотивуючі норм і наміри осучаснення пенсій

Захищаючи свої Конституційні права, після довгих років військової служби, ми захищаємо права тисячі офіцерів та інших військовослужбовців, які сьогодні служать в ЗСУ, воюють на Сході з російським агресором, адже вони не мають права вийти на масові протести та мітинги, це їм заборонено законодавством України.

Сьогодні невігласам з Кабінету Міністрів України, ми ще і ще раз нагадуємо і констатуємо, що військовослужбовці проходячи військову службу, за прийнятими Законами України, під час проходження служби вони обмежені в правах, ті які мають громадяни України.

Під час служби військовослужбовці не знаходяться в трудових відносинах з державою (командирами), їх діяльність регламентована Загальновійськовими Статутами Збройних Сил України, Положенням про порядок проходження військової служби.

Положення ЦИВІЛЬНОГО Кодексу законів про працю на них не поширюються.

Соціальний захист військовослужбовців (аналог соціального страхування для працюючих) здійснюється за Законом України “Про соціальний і правовий захист військовослужбовців та членів їх сімейˮ, з посиланням в ньому на Закон України “Про пенсійне забезпечення осіб, звільнених з військової служби, та деяких інших осібˮ (ст. 15), за рахунок коштів державного бюджету.

Аналітично-юридична група координаційного штабу силових ветеранських організацій від Львова до Києва, констатує, що прийняття Постанови 103 від 21 лютого 2018 року є грубим порушенням Конституції України та Закону України 2262 “Про пенсійне забезпечення осіб, звільнених з військової служби, та деяких інших осіб” в частині перерахунку пенсій пенсіонерам Збройних Сил України.

Правління Організації звертається до всіх Вас прийняти участь в 9-й Всеукраїнській безстроковій мирній протестній акції пенсіонерів силових структур.

Піднімайтесь з диванів, дзвоніть своїм товаришам по службі, Правління Організації чекає Вас 21 березня 2018 року в 09.30 біля приміщення Стрийської РДА.

Помніть разом ми сила !
Разом до перемоги !
Слава Україні,
Героям слава !

З повагою,

Голова Організації С.Вега

Опубліковано у Звернення. Додати до закладок постійне посилання.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *