Міському голові м. Стрия п. Канівець О.Л. 

Міському голові м. Стрия п. Канівець О.Л. 

З В Е Р Н Е Н Н Я

Правління Громадської організації «Спілка пенсіонерів ЗСУ Стрийського гарнізону», представники громадського суспільства міста Стрий та Стрийської міської об’єднаної територіальної громади інформують Вас, що на підставі чинного законодавства щодо визначання правового статусу дислокації військових формувань Збройних Сил України, Національної гвардії України, Прикордонних військ в населених пунктах України, центральними органами Виконавчої влади утворюються військові гарнізони.

Гарнізон – військові частинивійськові навчальні заклади і установи Міністерства Оборони, Державної прикордонної служби України, Служби безпеки України, внутрішніх військ Міністерства внутрішніх справ України, військ Цивільної оборони України та інших військових формувань, утворених відповідно до законів України, які розташовані постійно або тимчасово в певному населеному пункті або районі зі встановленими межами для охорони та оборони його у мирні та воєнні часи.

Список військових гарнізонів, їх склад та чисельність щорічно затверджується наказом Міністром оборони України.

Начальники військових гарнізоні призначаються наказами Командувачів оперативних командувань Збройних Сил України.

Відповідно до законодавства України, Указів Президента України, наказів Міністра Оборони України, військових статутів начальник військового гарнізону відповідає за :

– взаємодію з представниками органів місцевого самоврядування з питань проведення спільних заходів із залученням військовослужбовців щодо відзначення державних свят,

– організацію спільно з органами місцевого самоврядування урочистого поховання військовослужбовців, які загинули під час виконання свого військового обов’язку

– взаємодію з представниками органів місцевого самоврядування з питань надзвичайних ситуацій та у справах захисту населення від наслідків Чорнобильської катастрофи.

– стан екологічної та пожежної безпеки на території гарнізону,

Начальник військового гарнізону зобов’язаний :

– підтримувати зв’язок з органами виконавчої влади та органами місцевого самоврядування та погоджувати з ними питання, пов’язані проведенням спільних заходів та питаннями з організації гарнізонної служби;

Начальник військового гарнізону зустрічає Президента України, Голову Верховної Ради України, Прем’єр-міністра України, Міністра оборони України, начальника Генерального штабу – Головнокомандувача Збройних Сил України, які прибули до гарнізону, відрекомендовується їм і супроводжує їх.

Відповідно до наказу Командувача оперативним командування «Захід»(м. Рівне), генерал-майора Шептало С.О. від 2018 року, начальником Стрийського військового гарнізону призначено командира військової частини А 2847, полковника Величко Івана Михайловича.

Коротку характеристику – довідку про Стрийський військовий гарнізон станом на 2020 рік Вам подано раніше.

Виходячи з вище викладеного наполегливо просимо Вас :

1. Внести доповнення(зміни) в рішення ІІ сесії VІІІ демократичного скликання Стрийської міської ради від 3 грудня 2020 року з питання: «Про утворення виконавчого комітету та затвердження його персонального складу» та включити в виконавчий комітет Стрийської міської ради командира військової частини А 2847 полковника Величко Івана Михайловича.

2. Надати слово для виступу на засіданні Виконавчого комітету Стрийської міської ради 07 грудня 2020 року полковнику запаса Вега С.С. за дорученням командира військової частини А 2847 полковника Величко І.М.

3. Підготувати та видати розпорядження міського голови щодо організації волонтерської роботи в старостинських округах, старостами сіл по збору гуманітарної допомоги військовослужбовцям військової частини А 2847 для належного святкування Рідзвяних свят в зоні проведення ООС на Сході України.

4. Забезпечити розгляд Цільової програми Стрийської міської ради «Народ і армія – єдині» в депутатських комісіях, членами виконавчого комітету та внесення її в План соціально-економічного розвитку Стрийської міської ОТГ на 2021 рік.

5. Виступити з ініціативою в грудні місяці 2020 року щодо проведення зустрічі(круглого столу, наради) голів ОТГ Стрийського новоутвореного району з питань надання шефської(благодійної) фінансово-матеріальної допомоги командуванню 223-го Стрийсько-Теребовлянського зенітного ракетного полку в вирішенні питань :

– Придбанні матеріально-технічних засобів для відновлення техніки та озброєння в польових умовах під час виконання бойових завдань в зоні ООС;

– Матеріально-технічне забезпечення несення бойового чергування бойовими розрахунками та бойовими обслугами на командному пункті полку та командних пунктах дивізіонів;

– Вдосконалення медичного забезпечення по збереженню життя та здоровя особового складу в зоні виконання бойових завдань

– Покращення заходів морального та психологічного забезпечення військовослужбовців полку в ході несення бойового чергування по покриттю державного повітряного простору в зоні ООС

– Надання практичної допомоги по підтриманню в належному стані будівель та споруд в місці постійної дислокації м. Стрий, вул.. Саксаганського, 4

– Питання задоволення духовно-релігійних потреб особового складу строкової служби пов’язаних із введення інституту капеланства та призначення капеланом військової частини А 2847 отця Юрія Лесишина.

Додаток :

1. Цільова Програма Стрийської міської ради «Народ і армія є єдина» на ___ аркушах

З повагою, Голова ГО «Спілка пенсіонерів ЗСУ Стрийського гарнізону» полковник запасу С.Вега

Опубліковано у Звернення. Додати до закладок постійне посилання.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *