мирний мітинг пенсіонерів ЗСУ

Відповідно до рішення Загальних зборів пенсіонерів ЗСУ Стрийського гарнізону 6 лютого 2018 року з 10.00 до 11.30 проведено мирний мітинг пенсіонерів ЗСУ Стрийського гарнізону щодо перерахунку пенсій пенсіонерам силових структур.

В мирній акції пенсіонерів ЗСУ та МВС прийняло участь 258 чоловік Під час пішої ходи з Майдану Незалежності до Стрийської районної ради прийнято Резолюцію-Звернення до міського голови міста Р.Є. Шрамовята, резолюція оголошена підполковником запасу Куликовим І.В.

На мітингу біля приміщення Стрийської РДА та Стрийської районної ради прийнято Резолюцію-Звернення з вимогами учасників мітингу до голови Стрийської РДА пана Зубрицького Б.В. та голови Стрийської районної ради пана Романа Козак.

Після закінчення мирної акції пенсіонерів силових структур Стрийського гарнізону на запрошення заступника голови міста Романа Дмитровича Маланія проведено робочу зустріч з членами Правління Організації.

Заступник міського голови Роман Дмитрович Маланій запевнив членів Правління Організації будуть розглянути міським головою і питання викладені в Резолюції – Зверненні будуть включені в порядок денний сесії Стрийської міської ради, яка відбудеться 21 лютого 2018 року.

Опубліковано у Мітинг. Додати до закладок постійне посилання.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *