МИ ВДЯГАЄМО «ЖОВТІ ЖИЛЕТИ»!

Верховний суд на замовлення влади позбавив пенсіонерів-силовиків частини пенсій! Ми йдемо в Європейський суд та починаємо кампанію захисту прав «жовті жилети» як у Франції та інших країнах Європи. Це акт солідарності з нашими товаришами у Парижі.

Півтори години очікування, щоб почути прогнозоване і політичне рішення – Велика Палата Верховного Суду стала на бік не закону, а влади. Сотні апелянтів з усієї України відмовили в задоволені вимог.

Люди добивалися повернення належним їм за законом премій і надбавок за виконання особливо важливих завдань. Ці складові грошового забезпечення не враховують при перерахунку пенсій. Владі це просто невигідно – це збільшить пенсії в середньому вдвічі. Тому обходять закон, тиснуть на суди, вигадують 103-ті і 649-ті постанови, аби тільки не платити.

Окремо дякуємо за окремі думки суддям. Це значить, що у них таки є правова позиція і вона на боці закону і людей.

Ми йдемо в Європейський суд, захищатись далі! Ми згуртовуємось, щоб далі добиватись виконання рішень тих судів, які ми виграли!

Ми вдягаємо «жовті жилети»! Єднаймося! Тільки в потужному соціальному штабі силовиків, військових пенсіонерів, чорнобильців, афганців, дітей війни, шахтарів, лікарів і вчителів – сила!

Ми доб‘ємося збільшення пенсій і зарплат. Ми виборемо зниження тарифів на газ в 4 рази разом!

Відео

Джерело

Опубліковано у Закони. Додати до закладок постійне посилання.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *